ápoló / gondozó (2023.07.24-ig)

Nyomtat√°s

K√ĖZSZOLG√ĀLL√ĀS sorsz√°m: 26506

Intézményi iktatószám: 136-2/2023.

√ĀLL√ĀSP√ĀLY√ĀZAT

BALMAZ√öJV√ĀROSI NEFELEJCS IDŇźSEK OTTHONA

pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

ápoló / gondozó

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tev√©kenys√©gi k√∂r (ell√°tand√≥ feladatok): Az √°pol√≥ / gondoz√≥ az √°pol√°s √©s gondoz√°si feladatok ell√°t√°sa sor√°n seg√≠ts√©get ny√ļjt az idŇĎsek otthon√°ban √©lŇĎ ell√°tottak sz√°m√°ra, hogy a fizikai, ment√°lis szoci√°lis sz√ľks√©glete biztos√≠tott legyen. Az √°pol√°si √©s gondoz√°si munka gyakorlati hat√©konys√°g√°nak √©s hat√°soss√°g√°nak elŇĎseg√≠t√©se √©rdek√©ben kapcsolatot tart az int√©zm√©ny orvos√°val √©s m√°s eg√©szs√©g√ľgyi √©s szoci√°lis szakemberekkel.

Bet√∂ltendŇĎ √°ll√°s szakmacsoportja: szoci√°lis √©s gy√°m√ľgy

Bet√∂ltendŇĎ √°ll√°s munkak√∂r√©nek szakter√ľlete (munkak√∂rcsal√°d): Egy√©b

Bet√∂ltendŇĎ √°ll√°s jogviszonya: K√∂zalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztat√°s idŇĎtartama, munkaideje, munkarendje, form√°ja: Hat√°rozatlan, 40 √≥ra, teljes munkaidŇĎ (heti 40 √≥ra), Teljes munkaidŇĎ

Munkav√©gz√©s helye: Balmaz√ļjv√°ros

A munk√°ltat√≥val, √°ll√°ssal kapcsolatos egy√©b l√©nyeges inform√°ci√≥ (pl. jogviszony l√©tes√≠t√©s felt√©telei; pr√≥baidŇĎ; illetm√©ny/fizet√©s, speci√°lis adatv√©delmi t√°j√©koztat√°s, szervezet honlap c√≠me stb.): A kinevez√©srŇĎl az int√©zm√©nyvezetŇĎ d√∂nt, fenntartva a jogot, hogy a p√°ly√°zati elj√°r√°st eredm√©nytelennek nyilv√°n√≠thatja.

Felt√©telek, ElŇĎny√∂k