MŇĪt√°rgyv√©delmi munkat√°rs

Nyomtat√°s

A Veres P√©ter Kultur√°lis K√∂zpont p√°ly√°zatot hirdet MŇĪt√°rgyv√©delmi munkat√°rs munkak√∂r bet√∂lt√©s√©re.

A munkak√∂rbe tartoz√≥, illetve a vezetŇĎi megb√≠z√°ssal j√°r√≥ l√©nyeges feladatok a k√∂vetkezŇĎek:

  • K√∂z- √©s mag√°ngyŇĪjtem√©nyekbe tartoz√≥ mŇĪt√°rgyak megelŇĎzŇĎ v√©delme, tiszt√≠t√°sa, konzerv√°l√°sa, csomagol√°sa, mozgat√°sa, egy√ľttmŇĪk√∂dve muzeol√≥gussal, r√©g√©sszel, mŇĪv√©szett√∂rt√©n√©sszel, restaur√°torral.
  • A mŇĪt√°rgyak √°llapot√°t figyelemmel k√≠s√©rni, a v√°ltoz√°sok bek√∂vetkez√©se eset√©n felettes√©n√©l int√©zked√©st kezdem√©nyezni.
  • Figyelemmel k√≠s√©rni, m√©rni √©s dokument√°lni a mŇĪt√°rgyrakt√°r √©s a ki√°ll√≠t√≥terem klimatikus √©s higi√©niai k√∂r√ľlm√©nyeit.
  • K√∂zremŇĪk√∂dik az idŇĎszaki ki√°ll√≠t√°sok megrendez√©s√©ben, valamint a programok lebonyol√≠t√°s√°val kapcsolatos feladatok elv√©gz√©s√©ben.
  • A k√∂zmŇĪvelŇĎd√©s keretein bel√ľl, amire az int√©zm√©nyvezetŇĎ utas√≠t√°st ad.

Munkavégzés helye:

Balmaz√ļjv√°ros

Jogviszony:

Alkalmazotti jogviszony, melyre a munka törvénykönyvének a rendelkezései vonatkoznak

Munkaviszony:

Hat√°rozott

MunkaidŇĎ:

  • Teljes munkaidŇĎ
  • K√∂t√∂tt munkarend

Munkakezdés:

A munkak√∂r a p√°ly√°zatok elb√≠r√°l√°s√°t k√∂vetŇĎen azonnal bet√∂lthetŇĎ.

Elv√°r√°sok:

  • K√∂z√©piskola/ gimn√°zium
  • MŇĪt√°rgyv√©delmi munkat√°rsi vagy hasonl√≥ ter√ľleten val√≥ v√©gzetts√©g
  • Megb√≠zhat√≥s√°g, precizit√°s, √∂n√°ll√≥s√°g

ElŇĎny:

  • FelsŇĎfok√ļ v√©gzetts√©g
  • Angol nyelvtud√°s sz√≥ban √©s √≠r√°sban
  • Relev√°ns munkatapasztalat