√Āpol√≥ (2023.02.15-ig)

Nyomtat√°s

√ĀLL√ĀSP√ĀLY√ĀZAT

BALMAZ√öJV√ĀROSI NEFELEJCS IDŇźSEK OTTHONA
pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

ápoló

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tev√©kenys√©gi k√∂r (ell√°tand√≥ feladatok):  Az idŇĎsek otthon√°ban √©lŇĎ ell√°tottak vonatkoz√°s√°ban gondoskodik az √°pol√°si, szak√°pol√°si, gondoz√°si feladatok ell√°t√°s√°r√≥l az orvosi utas√≠t√°sok figyelembev√©tel√©vel. LegfŇĎbb feladata a szakmailag magas szintŇĪ gondoz√°s, figyelmes, lelkiismeretes b√°n√°sm√≥d, a lak√≥k e√©g√©szs√©ges, nyugodt, otthonos √©letk√∂r√ľlm√©nyeinek a biztos√≠t√°sa.
Bet√∂ltendŇĎ √°ll√°s szakmacsoportja:  szoci√°lis √©s gy√°m√ľgy
Bet√∂ltendŇĎ √°ll√°s munkak√∂r√©nek szakter√ľlete (munkak√∂rcsal√°d):  Egy√©b
Bet√∂ltendŇĎ √°ll√°s jogviszonya:  K√∂zalkalmazotti jogviszony (Kjt.)
Foglalkoztat√°s idŇĎtartama, munkaideje, munkarendje, form√°ja:
  Hat√°rozatlan, 40 √≥ra, V√°lt√°sos, Teljes munkaidŇĎ
Munkav√©gz√©s helye:  Balmaz√ļjv√°ros
√Āll√°shirdetŇĎ szervezet bemutat√°sa:  A Balmaz√ļjv√°rosi Nefelejcs IdŇĎsek Otthona Hajd√ļ- Bihar megy√©ben helyezkedik el, Balmaz√ļjv√°ros V√°ros √Ėnkorm√°nyzat√°nak fenntart√°s√°ban 52 f√©rŇĎhellyel mŇĪk√∂dik 2001. √©v √≥ta. Ezen bel√ľl 20 f√©rŇĎhelyen demens ell√°tottakat is gondozunk. Int√©zm√©ny√ľnk eg√©szs√©g√ľgyi szolg√°ltat√°s ny√ļjt√°s√°ra jogos√≠t√≥ mŇĪk√∂d√©si enged√©llyel is rendelkezik.
A munk√°ltat√≥val, √°ll√°ssal kapcsolatos egy√©b l√©nyeges inform√°ci√≥ (pl. jogviszony l√©tes√≠t√©s felt√©telei; pr√≥baidŇĎ; illetm√©ny/fizet√©s, speci√°lis adatv√©delmi t√°j√©koztat√°s, szervezet honlap c√≠me stb.):  A p√°ly√°ztat√≥ fenntartja a p√°ly√°zati elj√°r√°s eredm√©nytelennek nyilv√°n√≠t√°si jog√°t. A b√©rez√©s a Kjt. √°ltal biztos√≠tottakon (melyek: k√∂zalkalmazotti b√©rt√°bla, szoci√°lis √°gazati p√≥tl√©k, eg√©szs√©g√ľgyi b√©rp√≥tl√©k).
Felt√©telek, elŇĎny√∂k
Pályázati feltételek