Lengyel Menyh√©rt V√°rosi K√∂nyvt√°r int√©zm√©nyvezetŇĎi (2023. febru√°r 28.-ig)

Nyomtat√°s

P√ĀLY√ĀZATI KI√ćR√ĀS

Balmaz√ļjv√°ros V√°ros √Ėnkorm√°nyzata a munka t√∂rv√©nyk√∂nyv√©rŇĎl sz√≥l√≥ 2012. √©vi I. t√∂rv√©ny, valamint a kultur√°lis int√©zm√©nyben foglalkoztatottak munkak√∂reirŇĎl √©s foglalkoztat√°si k√∂vetelm√©nyeirŇĎl, az int√©zm√©nyvezetŇĎi p√°ly√°zat lefolytat√°s√°nak rendj√©rŇĎl, valamint az egyes kultur√°lis t√°rgy√ļ rendeletek m√≥dos√≠t√°s√°r√≥l sz√≥l√≥ 39/2020. (X. 30.) EMMI rendelet alapj√°n

p√°ly√°zatot hirdet

a Lengyel Menyh√©rt V√°rosi K√∂nyvt√°r int√©zm√©nyvezetŇĎi

munkakör betöltésére.

A p√°ly√°zatot meghirdetŇĎ szerv:

Balmaz√ļjv√°ros V√°ros √Ėnkorm√°nyzata (4060 Balmaz√ļjv√°ros, Kossuth t√©r 4-5.)

Bet√∂ltendŇĎ munkak√∂r: int√©zm√©nyvezetŇĎ

A vezetŇĎi megb√≠z√°s idŇĎtartama: a vezetŇĎi megb√≠z√°s 5 √©v hat√°rozott idŇĎre sz√≥l, 2023. m√°jus 1-tŇĎl 2028. √°prilis 30-ig. A megb√≠z√°s Mt. 45. ¬ß (5) bekezd√©se alapj√°n 3 h√≥nap pr√≥baidŇĎ kik√∂t√©s√©vel t√∂rt√©nik.

Foglalkoztat√°s jellege: Teljes munkaidŇĎ

A magasabb vezetŇĎi megb√≠z√°s idŇĎtartama: 5 √©v

A munkav√©gz√©s helye: Lengyel Menyh√©rt V√°rosi K√∂nyvt√°r (4060 Balmaz√ļjv√°ros, D√≥zsa Gy√∂rgy u. 1.)

A beoszt√°shoz tartoz√≥, illetve a vezetŇĎi megb√≠z√°ssal j√°r√≥ l√©nyeges feladatok:

Az int√©zm√©ny tev√©kenys√©gi k√∂r√©be tartoz√≥ feladatok vezetŇĎi ir√°ny√≠t√°sa √©s ell√°t√°sa a vonatkoz√≥ jogszab√°lyok, az int√©zm√©ny alap√≠t√≥ okirata, a belsŇĎ szab√°lyzatok, √©s a fenntart√≥ rendelkez√©sei szerint.

Munkabér: az Mt. rendelkezései alapján, a felek közti megegyezés szerint.

Pályázati feltételek:

  • magyar √°llampolg√°rs√°g
  • cselekvŇĎk√©pess√©g
  • b√ľntetlen elŇĎ√©let, √©s annak igazol√°sa, hogy nem √°ll foglalkoztat√°st√≥l eltilt√°s hat√°lya alatt
  • szakir√°ny√ļ felsŇĎfok√ļ v√©gzetts√©g √©s szakk√©pzetts√©g
  • KER szerinti B2 szintet el√©rŇĎ idegennyelv-ismeret
  • v√©gzetts√©g√©nek, szakk√©pzetts√©g√©nek, valamint az int√©zm√©ny alaptev√©kenys√©g√©nek megfelelŇĎ jogviszonyban elt√∂lt√∂tt legal√°bb 5 √©v szakmai gyakorlat
  • √°llamh√°ztart√°si √©s vezet√©si ismereteket ny√ļjt√≥, legal√°bb 120 √≥r√°s k√©pz√©s igazol√°sa, ennek hi√°ny√°ban annak v√°llal√°sa, hogy az int√©zm√©nyvezetŇĎi munkak√∂r bet√∂lt√©s√©t k√∂vetŇĎ k√©t √©ven bel√ľl a k√©pz√©s elv√©gz√©s√©t igazolja.

A p√°ly√°zat elb√≠r√°l√°sa sor√°n elŇĎnyt jelent: vezetŇĎi tapasztalat