IV. Balmaz-Hajkarnevál - 2014. október 19. - EREDMÉNYEK

Nyomtatás
Készült: 2014. november 03. hétfő
IV. Balmaz-Hajkarnevál
2014. október 19.
EREDMÉNYEK
 
GRATULÁLUNK MINDEN RÉSZTVEVŐNEK!
 
ARCFESTŐ- kategória:
Zsűrizett: Szekeres Virág, Dávidáné Krómer Beáta, Kovács Barbara
 
I. Szabó Henrietta - Csabrendek
II. Vörös Krisztina - Budaörs
III. Könyv Katalin Éva – Budapest
 
FANTÁZIA SMINK – kategória:
Zsűrizett: Dávidáné Krómer Beáta, Losonczi Éva, Lengyel Ágnes
 
TANULÓ:
FELNŐTT:
I. Kovács Anikó - Debrecen I. Pankotai Anita – Debrecen
I. Csendom Ágnes – Hajdúsámson
 
II. Sisa Nikolett – Debrecen 
II. Vörös Krisztina – Budaörs
III. Ágh Evelin – Debrecen III. Makovics Dóra – Budapest

 

NAPPALI SMINK – kategória:
Zsűrizett: Dávidáné Krómer Beáta, Losonczi Éva, Lengyel Ágnes
 
TANULÓ: FELNŐTT:
I. Tóth Rebeka – Balmazújváros  II. Makovics Dóra – Budapest
II. Berczi Krisztina - - Debrecen
II. Borbély Kitti – Debrecen
III. Kozáp Georgina Katalin – Vámospércs
III. Galgóczy Vanda – Debrecen
IV. Farkas Boglárka – Miskolc
 

MŰKÖRÖM DÍSZÍTÉS- kategória:
Zsűrizett: Tar Jánosné, Perge Szilvia, Dancsi Mónika

I. Farkas Szilvia – Debrecen
II. Szilágyi Enikő – Hosszúpályi
III. Ujj Ildikó – Hajdúsámson
IV. Kárpáti Orsolya – Budapest
V. Bráner Angéla – Debrecen
 
ÉKSZER- kategória:
Zsűrizett: Tar Jánosné, Perge Szilvia, Dancsi Mónika
 
I. Tőkés Lilla – Karcag
II. Gregor Zita – Jászárokszállás
III. Balassa Éva – Heves
IV. Szilágyi Enikő – Hosszúpályi
V. Farkas Szilvia – DebrecenTIP-B
 
TIP-BOX- kategória:
Zsűrizett: Tar Jánosné, Perge Szilvia, Dancsi Mónika
 
I. Bráner Angéla – Debrecen
II. Kovács Zita – Füzesgyarmat
III. Ujj Ildikó – Hajdúsámson
IV. Kárpáti Orsolya – Budapest
V. Király Ágnes – Budapest
 
FÉRFI DIVAT HAJVÁGÁS – kategória:
Zsűrizett: Fátrai Krisztina, Papp Péter, Takács Barnáné, Munkácsi Lászlóné, 
Kalmárné Nagy Ildikó, Lukovics György, Molnár György
 
I. Vígh Bence – Veszprém
II. Rácz Norbert – Gádoros
III. Erdei Rita – Prügy
 
FÉRFI KLASSZIKUS SZÁRÍTÁS- kategória:
Zsűrizett: Fátrai Krisztina, Munkácsi Lászlóné, Kalmárné Nagy Ildikó, Lukovics György, Molnár György
 
I. Rácz Norbert – Gádoros
 
NŐI DIVAT HAJVÁGÁS – kategória:
Zsűrizett: Fátrai Krisztina, Papp Péter, Takács Barnáné, Munkácsi Lászlóné, 
Lukovics György, Kalmárné Nagy Ildikó, Molnár György
 
I. Szlávik Szilvia – Veszprém
II. Lukovics Dániel – Nyíregyháza
 
FULL FASHION EXTRÉM FANTÁZIAKONTY- kategória:
Zsűrizett: Fátrai Krisztina, Munkácsi Lászlóné, Lukovics György, 
 
Tar Jánosné, Dávidáné Krómer Beáta, Lengyel Ágnes, Losonczi Éva 
I. Varián Csenge (fodrász) Király Ágnes (köröm) Kulcsár Ágnes (smink)
II. Faragó Regina (fodrász) Szabó Tímea (köröm) Lendvai-Nemec Gergő (smink)
III. Mikó Annamária (fodrász) Misi Alexandra (köröm) Tóth Judit (smink)
 
KONTY – kategória:
Zsűrizett: Fátrai Krisztina, Lukovics György, Munkácsi Lászlóné, Papp Péter, Molnár György
 
TANULÓ: FELNŐTT:
I. Jusztin Petra -                                                                         I. Baturin Erzsébet – Nemeskocs
II. Rácz Dóra – Szerep                                                             II. Takács Fruzsina – Hajdúsámson
III. Kabai Viktória – Karcag                                                     III. Simon Tamás – Debrecen
III. Szlávik Szílvia – Veszprém
IV.Pálné Silling Erzsébet-Balmazújváros
 
JÖVŐRE ÚJRA VÁR MINDENKIT BALMAZÚJVÁROS!
A TÁMOGATÓKNAK, KIÁLLÍTÓKNAK KÖSZÖNJÜK, hogy VELÜNK VOLTAK!
Szabóné Julika szakmai szervező Balmazújvárosi Közös Önkormányzati Hivatal - főszponzor

 

____________________________

Balmazújváros Város
Önkormányzata


4060 Balmazújváros
Kossuth tér 4-5.


Telefon:+36(52)580-102
Fax:+36(52)370-035

Web: www.balmazujvaros.hu

 

 

Copyright © 2020 Balmazújváros. Minden jog fenntartva.
Ma: 2020-06-03 van. PointLink.