Igazgató (magasabb vezető) (2018. április 26-ig)

Balmazújváros Város Önkormányzata

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

Veres Péter Kulturális Központ

Igazgató (magasabb vezető)

beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:

A vezetői megbízás határozott időre, 5 év-ig szól.

A munkavégzés helye:

Hajdú-Bihar megye, 4060 Balmazújváros, Kossuth tér 18.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Az intézmény tevékenységi körébe tartozó feladatok vezetői irányítása, különös tekintettel a muzeális intézményekről, a nyilvános könyvtári ellátásról és a közművelődésről szóló 1997. évi CXL. törvény rendelkezéseire, valamint az államháztartásról szóló 2011. évi CXCV. törvényben és az annak végrehajtásáról szóló 368/2011. (XII. 31.) Korm. rendeletben foglaltakra.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény, valamint a(z) annak végrehajtásáról szóló, a művészeti, közművelődési és közgyűjteményi területen foglalkoztatott közalkalmazottak jogviszonyával összefüggő egyes kérdések rendezéséről szóló 150/1992. (XI. 20.) Korm. rendelet rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

         Főiskola, felsőfokú végzettséggel és közművelődési szakképzettség vagy nem szakirányú felsőfokú végzettség és felsőfokú szakirányú szakképesítés, vagy mesterfokozatú végzettséggel és szakirányú szakképzettség vagy jogász vagy közgazdász szakképzettség, és tárgyalásszintű idegennyelv-ismeret, amelynek igazolása történhet különösen államilag elismert komplex típusú középfokú nyelvvizsga-bizonyítvány vagy azzal egyenértékű okirat, a szakmai gyakorlat külföldi teljesítéséről szóló igazolás bemutatásával,

         integrált kulturális intézmények vezetésére vonatkozó államháztartási és vezetési ismereteket nyújtó, legalább 60 órás képzés megléte vagy ezen képzés elvégzésének vállalása,

         végzettségének és szakképzettségének vagy az intézmény alaptevékenységének megfelelő jogviszonyban legalább öt éves szakmai gyakorlat,

         kiemelkedő szakmai vagy szakirányú tudományos tevékenység,

         vezetői gyakorlat,

         büntetlen előélet,

         magyar nyelvtudás,

         cselekvőképesség,

         nem áll állam elleni bűncselekmény, illetve a Büntető Törvénykönyvről szóló törvény, igazságszolgáltatás elleni bűncselekmény, korrupciós bűncselekmény vagy közélet tisztasága, valamint a nemzetközi közélet tisztasága elleni bűncselekmény, hivatali bűncselekmény, illetve közbizalom elleni bűncselekmény miatt indult büntetőeljárás hatálya alatt.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

         a pályázó szakmai életrajza,

         az intézmény vezetésére, fejlesztésére vonatkozó program,

         a felsőfokú végzettséget igazoló okirat másolatát, további követelmények igazolására vonatkozó okiratok (államháztartási és vezetési ismereteket nyújtó tanfolyam elvégzéséről szóló okirat másolata, vagy annak hiányában nyilatkozat arról, hogy a megbízás kezdetétől számított két éven belül elvégzi, szakmai gyakorlat meglétét igazoló munkaügyi okiratok) másolata,

         3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,

         nyilatkozatot arra vonatkozóan, hogy a pályázat anyagát az eljárásban részt vevők megismerhetik, illetve az abban foglalt személyes adatainak a pályázati kiírással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.

A beosztás betölthetőségének időpontja:

A beosztás a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. április 26.

A pályázatok benyújtásának módja:

         Postai úton, a pályázatnak a Balmazújváros Város Önkormányzata címére történő megküldésével (4060 Balmazújváros, Kossuth tér 4-5. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 5696-1/2018 , valamint a beosztás megnevezését: Igazgató.

         Személyesen: dr. Veres Margit polgármester, Hajdú-Bihar megye, 4060 Balmazújváros, Kossuth tér 4-5. .

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A beérkezett pályázatokat a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § (6) bekezdés szerinti bizottság, továbbá az Intézményfelügyeleti, Szociális és Közbiztonsági Bizottság véleményezése után a polgármester terjeszti a Képviselő-testület elé.

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. május 25.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

         www.balmazujvaros.hu - 2018. március 27.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

Magasabb vezetői beosztás ellátására megbízást az kaphat, aki a munkáltatóval közalkalmazotti jogviszonyban áll, vagy a megbízással egyidejűleg az adott intézménybe, közalkalmazotti munkakörbe kinevezhető. A közalkalmazott által betöltendő munkakör: közművelődési szakember I vagy II. A pályázat kiírója a pályázat eredménytelenné nyilvánításának jogát fenntartja.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.balmazujvaros.hu honlapon szerezhet.

Balmazújvárosi Közös Önkormányzati Hivatal - 4060 Balmazújváros, Kossuth tér 4-5. - Tel.: (52) 580-102 Email: hivatal@balmazujvaros.hu
Egységes orvosi ügyelet:52/311-104 _____________________________ Mentőszolgálat hívószáma: 104 _____________________________ Gyógyszertári állandó ügyelet: (20)405-3827 - Bocskai u. 2-4.

Balmazújváros Város
Önkormányzata

4060 Balmazújváros
Kossuth tér 4-5.

Telefon:+36(52)580-102
Fax:+36(52)370-035

Web: www.balmazujvaros.hu